قیمت ویلچر برقی پله رو

آیا می دانید ویلچر برقی پله رو چیست؟ این ویلچر ها چه ویژگی هایی دارند و چه عواملی در قیمت گذاری این نوع ویلچر های دخالت دارند؟ انواع مختلف ویلچر پله رو کدام ها هستند؟

ویلچر پله رو - 20

انواع ویلچر پله رو کدام است؟

اگر بخواهیم در مورد انواع ویلچرهای پله رو صحبت کنیم در حقیقت باید انواع آنها را به صورت دسته بندی و نوع کارکرد دسته بندی کنیم نه بر اساس نام برند.
حال انواع ویلچرهای پله رو می توان اینطور دسته بندی کرد:

  • ویلچر پله رو برقی
  • ویلچر پله رو دستی

انواع ویلچر پله رو برقی

ویلچرهای پله رو برقی را می توان به دو دسته تقسیم کرد:

  1. ویلچر برقی پله رو هوشمند (استفاده فرد به تنهایی)
  2. ویلچر پله رو برقی نیاز به فرد دوم

در مدل اول نمونه های خاص ویلچر های برقی هستند که فوق العاده هوشمند طراحی شده اند و قیمت های بسیار بالایی دارند.

ویلچر پله رو

قیمت این ویلچرها بر ۲۰۰ میلیون تومان است (قیمت به صورت تقریبی است) و واردات آن با شرایط خاص و پرداخت مبلغ و پیش سفارش انجام می شود و مدت زمانی را نیاز است تا برای واردات آن تامل بفرمایید.
در مدل دوم فرد دیگری نیاز است تا آن را هدایت کند. لازم است یادآور شویم که بر روی این فرد فشاری وارد نمی شود و کار اصلی را که بالا و پایین بردن و تحمل وزن است خود ویلچر متحمل می شود.
از نمونه های این چنین ویلچر ها می توان به ویلچر پله رو اتکا، ویلچر پله رو برقی dta، ویلچر پله رو پایار، ویلچر پله رو اتریشی سانو و… اشاره نمود.

ویلچر پله رو برقی تسمه ای

قیمت ویلچر پله رو

قیمت های ارائه شده در ویلچرهای پله رو بسیار متنوع و متغیر است. با توجه به قیمت بالای اَرز، محصولات خارجی قیمت های بالاتری دارند و البته کیفیت های برتر.
اما محصولات تولید داخل نیز توانسته اند جای خود را باز کنند و خود را به خوبی به بازار عرضه کنند و با قیمت مناسب تر این کار را انجام دهند.
حدود قیمت ها در مدل های داخلی از ۱۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان شروع شده و در مدل های وارداتی موجود تا حدود ۴۰ میلیون تومان است.
اگر دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع مدل برقی این محصول هستید می توانید ضمن تماس با ما به قسمت انواع ویلچر پله رو سری بزنید و در قسمت مقایسه انواع ویلچر پله رو نیز آنها را یکجا بررسی کنید.

ویلچر پله رو اتریشی سانو Sano (جکدار) press (9)

خاطر نشان می شویم شرکت بِرسو (Bersoo) هیچ گونه تعصبی نسبت به هیچ کدام از محصولات ندارد و بدون چشم داشت و صادقانه و بنا به نیاز، کاربرد و بودجه مالی افراد محصولات را ارائه می دهد.

ویلچر پله رو دستی

این ویلچرها بدون نیروی برقی کار می کنند و در آن از هیچ باطری استفاده نشده است.
ساختار این ها کمی متفاوت است و در برخی از انها نوعی دسته طراحی و تعبیه شده تا به راحتی توسط دونفر بلند شود بدون آنکه تعادل فردی که بر روی آن نشسته برهم بخورد.
این ویلچرها را فعلا نمی توان یه واقع به عنوان یک ویلچر پله رو دانست و در حقیقت هنوز ویلچری که به عنوان پله رو دستی و به آن معنا و مفهوم باشد در ایران وجود ندارد.

ویلچر پله رو دستی

توضیح این محصول را به زبان اصلی می توانید در فیلم زیر مشاهده نمایید. قیمت این ویلچر حدود ۲ میلیون تومان است.

انواع ویلچر ایرانی

از انواع ویلچر های ایرانی می توان به ویلچر آلومینیومی، ویلچر مسافرتی و ویلچر ایستا نیز اشاره نمود که در این زمینه رشد بهتری نسبت به مدل های پله رو داشته ایم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما