قیمت ویلچر برقی مونوچی

با پیشرفت‌های اخیر در فناوری، بسیاری از ویلچرهای دستی به برق تبدیل شده‌اند و استفاده از ویلچر‌های الکترونیکی تا حد ممکن برای مشتریان اسان شده است. قیمت ویلچر برقی تک‌چی یکی از بهترین ویلچر‌های برقی ایران است، در کشورهای مختلف متفاوت است و قیمت این نوع ویلچر نسبت به قیمت جهانی ان مناسب است زیرا تک‌چی میزان فروش در ایران را نشان می‌دهد.

در سال‌های اخیر، ویلچرهای برقی مختلفی برای سالمندان و کسانی که تحت تاثیر این حادثه قرار گرفته‌اند ساخته شده است. تک تک این صندلی ها دارای قدرت و اندازه های متفاوت هستند. همان‌طور که از نامش پیداست این صندلی‌های چرخدار دارای موتور الکتریکی در محدوده‌ای هستند که با توجه به قدرت موتورهای ویلچر، دستورها و جوی‌استیک‌ها در محدوده خود نصب می‌شوند و سرعت و حرکت ویلچر را تعیین می‌کنند.

برد و نرم‌افزار این صندلی‌ها را می‌توان بهبود بخشید که راحتی و راحتی مشتری را فراهم می‌کند. تمام لوازم خانگی تولید شده در داخل ایران در پشت گارانتی پس از فروش قرار دارند، و این صندلی‌های الکترونیکی مانند دیگر لوازم الکترونیکی دارای گارانتی پس از فروش معتبر هستند.

ویلچیر برقی مونوچیرو

ویلچر برقی مونو-چیرو در گذشته در طول روز استفاده از صندلی های چرخ دستی بسیار مفید برای معلولان و سالمندان بوده است، اما امروزه صندلی های چرخ دستی توسط موتورهای الکتریکی جایگزین شده است. صندلی چرخدار برقی مونو-چیرو با باتری قدرتمند می تواند برای افراد مسن و معلول بسیار طولانی تر سفر کند و خانه سالمندان می تواند از این ویلچرهای برقی برای حرکت ایمن در خیابان ها استفاده کند.

ویلچیر برقی مونوچیرو

صندلی چرخدار برقی Optimus خدمات صندلی چرخدار الکتریکی به شرح زیر است: پس از استفاده زیاد از صندلی چرخدار، چرخ‌ها را می‌توان در ادارات جایگزین کرد و اگر هر گونه خرابی فنی در موتور و ساختار واگن رخ دهد، از ان خارج می‌شود. استفاده و جابجایی صندلی چرخدار باعث ضعف و یلچر می‌شود که در نمایندگی قابل تعویض است.

برای داشتن همیشه صندلی چرخدار سالم باید همیشه هنگام سفر از ویلچر استفاده کنیم و نباید ان را خاموش کنیم، در صورتی که انتظار دارید عمر ویلچر طولانی‌تر باشد و در روزهای بارانی ویلچر را خاموش نکنید تا روی حرکات ویلچر برقی بسوزد. صندلی چرخدار دارای چهار چرخ است که به همین دلیل باید هنگام راه رفتن سرعت ان را کم کرد.

خرید ویلچر برقی مونوچیرو

خرید ویلچر برقی مونو-چیرو از سال ۱۳۹۵ بازار ویلچر برقی مونو‌چیرو از یک سو رونق گرفته است، چرا که این شرکت سیستم‌های جدیدی را برای افراد معلول با توجه به نیازهای کنونی جهان ایجاد کرده و از سوی دیگر مردم را راضی کرده است و توانسته این محصول را به بازارهای شهرهای مختلف از جمله قم، مشهد و شیراز در پنج سال گذشته ارسال کند.

ویلچر برقی مونوچیرو مدل 12f250

صندلی چرخدار برقی المانی این نوع صندلی های برقی بسیار سبک وزن هستند و این ویژگی انجام انها را برای افراد دارای معلولیت بسیار اسان کرده است، و حتی اگر کسی که این صندلی چرخدار را می راند می خواهد به تنهایی به خیابان و یا حتی به کوه ها بدون هیچ گونه نگرانی و نگرانی برود، چون انها برخی از تکنیک ها را دارند که به راحتی می توانند از موانع عبور کنند، و ما می توانیم شما را به ویلچر معرفی کنیم.

ویلچر برقی مونوچیرو مدل 12f250

اگر بخواهیم، که می توان در هر جای شهر یا حتی روستا استفاده کرد، قطعا صندلی چرخدار الکتریکی منوی غذا است. مدل صندلی چرخدار برقی مونو چیرو ۱۲f۲۵۰ اخرین مدل صندلی چرخدار الکترونیکی که هم اکنون در بازار وجود دارد و در بین مردم بسیار محبوب شده است مدل ۱۲f۲۵۰ تک مصرف برقی است، و این صندلی چرخدار توانسته توجه بسیاری از مردم را در طول زمان به خود جلب کند، زیرا ویژگی منحصر به فرد ان است و ویژگی ان ابعاد کوچک ان است که به راحتی می تواند فضای کوچکی را اشغال کند.

از ویژگی‌های این ویلچر بدن الومینیومی ان است که دارای جرم بسیار سبک است و همچنین کمربند ایمنی است که تامین کننده امنیت کامل شخص است و از نوع چرخ‌های ورزشی است که در برابر ضربه و فشار مقاوم است. این صندلی چرخدار الکتریکی راه رفتن در مسافت های طولانی و لذت بردن از سفر کرکس را اسان می کند، و این باعث می شود که ویلچر به ما احساس پیری و ضعف بدهد و بنابراین ما هیچ احساس ناتوانی که بسیار جالب است را نداریم.

ویلچر برقی مونوچیر مدل12f250plus

مدل صندلی چرخدار برقی تک رنگ ۱۲f۲۵۰plus ویلچر برقی توسط جریان الکتریکی باتری‌ها اداره می‌شود، و یکی از مدل‌های این محصولات MonoChiro plus۰ ۱۲f۲۵ است، که برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم ظاهر شد و جایگزین بردارهای ساده‌ای شد که برای ۱۰۰ سال خدمت کردند. این ویلچرها قابلیت تحمل وزن بیشتری نسبت به مدل های عادی دارند و می توانند معلولان را به فاصله ۲۰ کیلومتری جابجا کنند.

ویلچر برقی مونوچیر مدل12f250plus

همچنین، داشتن یک دسته پایین ثابت و تاشو و ترمز همراه با دیگر قابلیت‌های این نوع از جوشکار که حمل و نقل و حرکت را برای فرد تسهیل می‌کند و کنترل حرکت مسیر مورد نظر را فراهم می‌کند. علاوه بر این، ویلچر‌های الکترونیکی دارای تنوع بسیار زیادی هستند و طبقه‌بندی انها از لحاظ ابعاد، امکانات و زندگی بسیار گسترده است، که خوشبختانه تمام مدل‌ها توسط شرکت‌های مختلف و دانش صنعتی در کشور تولید می‌شوند.

صندلی چرخدار برقی اصفهان اگر شما فردی هستید که به دنبال یک صندلی چرخدار برقی قوی و مادام العمر است، شما می توانید سایت شرکت ما را ببینید و از ویلچرهای برقی ما دیدن کنید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما