مجموعه بِرسو شما را به خرید بهترین محصولات ویلچر و بالابر بیمار دعوت می نماید.
کافیست فرم انتها را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فروش ویلچر برقی درجه یک

فروش ویلچر درجه یک

آیا از قیمت های قیمت فروش ویلچر درجه یک در بازار ایران اطلاعاتی دارید؟ دلیل تفاوت زیاد بین این ویلچر ها با ویلچر های معمولی چیست؟
امروزه ویلچر ها با برند ها و قیمت های متفاوتی در بازار ایران به فروش می رسند. ویلچر های درجه یک موجود در بازار اکثرا از یک مدل تکنولوژی خاصی بهره مند هستند که استفاده از همین تکنولوژی ها در ویلچر ها سبب تفاوت قیمت بسیار زیادی بین ویلچر های معمولی با ویلچر های درجه یک شده است.

قیمت ویلچر برقی

همیشه اینطور نیست که برای خرید یک ویلچر خوب به سراغ مرکز فروش ویلچر های خارجی برویم. ویا در اینترنت مدل های اروپایی را سرچ کنیم.

در حال حاضر این فروشگاه کار فروش ویلچر برقی ایرانی با کیفیت را نیز در کنار سایر انواع ویلچر های چینی و اروپایی انجام می دهد.

ویلچر برقی ارازان

این ویلچر ایرانی با استفاده از موتورهای بسیار باکیفیت تایوانی توانسته کیفیت بسیار مقبولی را در کنار نظارت دقیق بر خط تولید سایر اجزاء ویلچر داشته باشد.

اگر به دنبال یک ویلچر برقی با کیفیت و در عین حال با قیمت مناسب هستید پیشنهاد می کنیم از مدل های ایرانی آن نیز مطلع شوید. کافیست تماس بگیرید.

فروش ویلچر

[highlight color=”yellow”]به جهت نوسانات بازار و تغییر قیمت مواد اولیه این ویلچر بهتر است با تماس تلفی از آن مطلع شوید.[/highlight]

برسو

جهت دریافت مشاوره و یا خرید بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بِرسو شما را به خرید بهترین محصولات ویلچر و بالابر بیمار دعوت می نماید.
کافیست فرم انتها را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید