فروش ویلچر تایوانی کامفورت

ویلچر تایوانی خصوصا در مدل های برقی در ایران از شهرت بسیار خوبی برخوردار شده است. نام آشنای کامفورت این روزها بر سر زبان ها افتاده است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

ویلچر برقی کامفورت مدل 103-A

ویلچر تایوانی

تایوان یکی از نام آشناترین تولید کنندگان لوازم و تجهیزات پزشکی است. شرکت های تایوانی محصولات با کیفیتی را تولید می کنند که لوازم و قطعات آنها نیز به وفور به ایران وارد می شود  در تجهیزاتی که در ایران تولید می شود نیز مورد استفاده قرار می گیرید. یکی از این تجهیزات ویلچر است.
بسیاری از انواع ویلچر ایرانی نیز از موتورهای تایوانی بهره می برند. حتی در تخت های بیمارستانی نیز از این ها استفاده می شود.
ویلچر کامفورت یک ویلچر وارداتی بسیار با کیفیت است که در ایران از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. شرکت ویلچر فراتک نیز در محصولاتش نظیر ویلچر بتا ۲۴، ویلچر گاما ۴۵، ویلچر فاتح و سایر مدل های ویلچرش از موتورهای تایوانی بهره می برد.

ویلچر پیشرفته کامفورت Bronco 207 - 4

انواع ویلچر تایوانی

مدل های متنوعی از ویلچر های تایوانی تولید می شوند اما همه آن ها در ایران نیستند.

  • ویلچر برقی تاشو
  • ویلچر برقی مبله
  • ویلچر برقی ایستا
  • ویلچر دستی
  • ویلچر حمامی
  • ویلچر ورزشی

از مدل های معروف ویلچر کامفورت ویلچر سری ۱۰۳ است که تاشو بوده و بسیار جمع و جور و در عین حال بسیار با کیفیت و پر قدرت است.
در مورد ویلچر ایستا نیز توانسته مدل بسیار خوبی را تولید کن و همچنین مدل ویلچر برقی تخت شو نیز در ایران وجود دارد.
ویلچر برقی مبله کامفورت نیز از جمله مدل های دوست داشتنی و پر قدرت است که توانسته گوی رقابت از از بسیاری از شرکت های چینی بگیرد.
اما در مورد ویلچر های دستی محصولات زیادی از این کشور توانمند در ایران وجود ندارد و به جای آن انواع ویلچر چینی این فضا را اشغال کرده اند.

ویلچر کامفورت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما