فروش انواع ویلچر برقی چینی و ایرانی

فروش انواع ویلچر برقی چینی با مارک ها معروف نظیر کایانگ در طیف گسترده ای انجام می شود. ویلچر برقی ایرانی نیز با ارائه موتورهای خوب وبا کیفیت نظیر مدل های تایوانی، توانسته به خوبی رضایت را جلب کند.

اگر شما هم به عنوان فروشنده، مسئول فروش انواع ویلچر باشید متوجه خواهید شد که دیگر همانند گذشته بازار خرید به سمت خرید ویلچر برقی چینی نمی رود و از حجم آن کمی کاسته شده.

ویلچر برقی چینی

علت در این است که بالا رفتن نرخ ارز باعث شده قیمت تمام شده ویلچر برقی چینی به دلیل وارداتی بودن بالا باشد. و با توجه به مشخصات فنی ارزش خرید را در برخی از مدل ها ندارد.

اما در برخی دیگر با مشخصات فنی بهتر هنوز مشتری ها خواهان آن هستند. آنها مدل هایی هستند که کیفیت بالاتر و قیمت مقبول تری دارند.

در این بازه عده زیادی رو به ویلچر برقی ایرانی آوردند چرا که در این ویلچر ها فقط موتورهای آن وارداتی است و بالا رفتن قیمت تاثیر کمتری بر آن دارد.

انواع ویلچر برقی معروف موجود در بازار ایران

سایر برندها یا زیر مجموعه ای از برند کایانگ هستند و یا در بازار داخلی به دلایل مختلف زیاد از آن ها یافت نمی شود.

ویلچر برقی ایرانی

در بازار تجهیزات توانبخشی که فروش انواع ویلچر در آن انجام می شود باید دقت داشت. اطلاعاتی که در مورد برخی ویلچر برقی چینی ارائه می شود کمی از واقعیت دور می باشد. نظیر:

  • طی مسافت بیشتر از آن چیزی که در واقعیت رخ می دهد
  • قدرت موتورهای بشتر از واقعیت
  • تعریف بی عیب و نقص از باطری

در رابطه با سوالی که در مورد طی مسافت در ویلچر برقی پرسیده می شود تنها خودتان باید پاسخگو باشید. چطور؟

با کار هم قرار دادن میزان ولتاژ و مخصوصا جریان باطری و در کنار قدرت خروجی موتورها و مهمتر درصد بازدهی این قدرت، وزن مصرف کننده + وزن ویلچر.

با این مقایسه شما می توانید تا حدودی به جواب این سوال دست پیدا کنید که کدام ویلچر برقی ایرانی، چینی یا سایر مارک ها را انتخاب کنید. بدون آنکه به دنبال شنیدن طی مسافت از فروشنده باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما