فروشگاه ویلچر ایستا مسافرتی

آیا ویلچر ایستا مسافرتی داریم؟ بله در این فروشگاه ویلچر گونه ای از ویلچرهای ایستا طراحی شده که می توان آن را با خودرو حمل کرد و فضای کمی را اشغال کند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

ویلچر ایستا دارای ماهیتی متفاوتی است و در طراحی آن از الگوهای متفاوتی بهره برده شده است.

انواع ویلچر ایستا

  1. تمام برقی
  2. نیمه برقی

ویلچر ایستا برقی ماهیت بزرگتر و سنگین تری دارد و به هیچ وجه مسافرتی نیست! اما ویلچر ایستا دستی طراحی شده این قابلیت را دارد تا بتوان آن را مسافرتی کرد.

در انواع ویلچر برقی مسافرتی همیشه این موضوع فراموش شده بود که مدل مسافرتی آن را نیز بسازند.

فروشگاه ویلچر

این ویلچر با ترکیب رنگ قرمز و مشکی جذابیت ویژه پیدا کرده. علاوه بر آن دسته های به خوبی و به راحتی بالا می رود تا جابجا شدن از آن از سمت پهلو نیز به راحتی میسر شود.

فروشگاه ویلچر ایستا

و مهمترین بخش آن که باعش شده در فروشگاه ویلچر های ایستا این مدل مسافرتی باشد تا شدن پشتی و جدا شدن چرخ ها با یک پین است. چرخ ها به راحتی با فشردن پین جدا به راحتی نصب می شوند.

ویلچر ایستا مسافرتی

این ویلچر برای آنکه به حالت ایستا در بیاید از یک جک قدرتمند برقی بهره می برد. آلیاژ به کار رفته در این ویلچر سبک و بسیار مقاوم است. دارای کمربند جهت نگهداری فرد و ریموت کنترل است تا بتوان از دور هم برای بلند یا نشستن بهره مند شد.

وجود چرخ هایی با قابلیت جداسازی یک امتیاز بسیار ویژه می باشد و آن را از سایر ویلچر ها جدا می کند. و ساختار لاکچری تری به آن می دهد.

نمونه آن در ویلچر میرا استفاده شده. خصوصا در ویلچر های سبک و ورزشی اش! که یکی از آن ها ویلچر دستی مدل zx1 ۱٫۳۶۰ است.

قطعا داشتن چنین ویلچری فرد را در بسیاری از امور همیاری خواهد کرد و حس استقلال و اعتماد بنفس بسیار ویژه تری را به فرد خواهد داد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما