فروش انواع ویلچر لوو ایستا

کمپانی لووی سوئیس در تولید ویلچر برای معلولین وافرادی که توانایی حرکت ندارند فعالیتهای ارزنده ای ارائه داده است و هم اکنون انواع ویلچر لوو در طرحهای مختلف در این فروشگاه عرضه می شوند.

 

ویلچر لوو

ویلچر ایستا لوو (۱)..

یک از شرکت های معتبر که در زمینه ی تولید وسایل توانبخشی و پزشکی فعالیت می کند شرکت لووی (LEVO) سوئیس می باشد که انواع ویلچرهای تولید شده در این شرکت از جمله بهترین ویلچرهای موجود در جهان می باشند.
این شرکت مفتخر است تا عرضه ی انواع ویلچر لوو در مدل های مختلف را به استحضار متقاضیان گرامی برساند.

ویلچر برقی ایستا لوو

در بین انواع ویلچر لوو معروف ترین آن ها ویلچر های ایستایش هستند. قابلیت به حالت ایستا درآمدن برای یک معلول یک قابلیت بسیار منحصر به فرد است و بسیار خاص جلوه می کند. از طرفی شخص می تواند حجم زیادی از کارهای شخصی اش را بدون نیاز به نفر دوم انجام دهد.
ویلچر ایستا امر تخصصی کمپانی لوو است که بسیار خوب از پس آن برآمده.

انواع ویلچر لوو ایستا

ویلچر برقی ایستا لوو

  • مکانیکی
  • نیمه برقی
  • تمام برقی

مدل های فول برقی قیمت های بسیار بالایی دارند و در ایران موجود نیستند. این ویلچر ها علاوه بر حالت ایستادن برای حرکت های افقی (سطح صاف) به صورت برقی عمل می کنند.
ویلچر برقی که تنها برای ایستادن برقی است و در حرکت رو به جلو دستی می باشد نیز در حدود قیمت ۱۵ میلیون هستند اما می توانید مدل های دست دوم را حدود نصف قیمت تهیه کنید.
قیمت متغیر و تقریبا متنوع هستند که برای استعلام آن با ما تماس بگیرید.
همچنین ویلچر ایستا مکانیکی لوو را نیز می توانید با قیمتی حدود نصف قیمت دست دوم برقی تهیه نمود.

 

ویلچر مکانیکی

ویلچر ایستا مکانیکی لوو سوئیس

همانطور که در بالا اشاره شد کمپانی لوو ویلچر مکانیکی ایستا نیز تولید می کند که از کیفیت بالایی برخوردار هستند این ویلچر های مکانیکی بیشتر برای کسانی کاربرد دارد که معلولیت آنها از کمر به پایین بوده و میتوانند به سهولت بنشینند و از دستان خود برای ایستاده شدن کمک بگیرند.

ویلچر مکانیکی دقیقا مانند ویلچرهای دستی می باشند که جک کار گداشته شده در زیر و اهرم استفاده شده در زیرآرنجی ها باعث می شود فرد مصرف کننده بتواند به صورت دستی بایستد و بنشیند و البته از مزیت های این محصول این می باشد که چرخ ها پینی بوده و جدا می شوند و البته فراموش نشود که این محصول قابلیت جابه جایی آُسان تری دارد و سبک تر نیز می باشد.

ویلچر ایستا ایرانی

تصویر SME-900 در زیر قرار داده شده است.

ویلچر ایستا تمام برقی SME-900

ویلچر های لوو به دلایل وارداتی بودن کمی گران هستند. به همین علت ویچلر ایرانی با کیفیتی مشابه تولید شده که می تواند نیاز شما را برآورده کند.
در حال حاضر ویلچر مونتاژ ایرانی با موتورهای تایوانی است که توانسته خود را در کنار لوو قرار دهد این ویلچر شبیه به C400 می باشد که ساخت شرکت پرموبیل است و در آن از خاصیت ایستا شدن و تخت شدن نیز استفاده شده که آن را همراه با وجود کمک فنر در دو طرفش تبدیل به یک ویلچر فوق العاده کرده.

ویلچر برقی ایستا هوشمند

ویلچر چند منظوره هوشمند sme - 900 (149)

بالا گفتیم sme-900 این یک محصول مشابه سازی شده ی پرموبیل آمریکا می باشد که در ایران و توسط مجموعه برسو ساخته شده است.
این محصول به دست متخصصین ایرانی دوره دیده آلمانی طراحی و ساخته شده است.
خاص، مرغوب، باکیفیت، کاربردی برای معلولین می باشد که هم به صورت ایستاده و هم به صورت تخت در می آید.

از قابلیت های دیگر این محصول این می باشد که می تواند به صورت ایستاده حرکت کند و در زمان نشستن زیرپایی به تنهایی بالا بیاید و بیمار بتواند به راحتی استراحت کند . در بخش های بعدی راجع به این محصول بیشتر توضیح خواهیم داد.

ویلچر ایستا همیار مکانیک کوشا

این ویلچر به عنوان یکی ویلچر ایرانی ایستا است که این روزها بسیار بر سر زبان ها افتاده و با توجه به الگوبرداری از ویلچر ایستا لوو سوئیس و تغییراتی که در آن ایجاد کرده توانسته مورد توجه و محبوبیت قرار بگیرد.
این ویلچر کاملا قابل تا شدن و تفکیک می باشد و می توان آن را در خودرو نیز جای داد.
در زیر فیلم یک نمونه ویلچر ایستا نیمه برقی ایرانی را مشاهده می کنید.

ویلچر ایستا تایوانی

ویلچر کامفورت نمونه ای از ویلچر های ایستا را تولید کرده که جزء ویلچرهای تمام برقی قرار گرفته. این ویلچر علاوه بر اینکه با نیروی برق به حالت ایستاده در می آید برای حرکت رو به جلو نیز از نیروی برقی بهره می برد و به عنوان یکی از ویلچر های پر کاربرد به شمار می آید.

خرید و قیمت ویلچر ایستا لوو levo

خرید و فروش اینترنتی

همانطور که گفتیم یکی از بهترین کمپانی های تولید ویلچر های ایستا لوو می باشد که در بالا اشاره شده است و حال چطور می توانیم این محصول را در ایران خریداری کنیم؟ و اینکه آیا واقعا محصولات موجود در ایران اصل لوو می باشد یا خیر؟ باید بگویم که تمام موارد وارد شده مخصوص لوو می باشد اما بستگی به این دارد که از کجا تهیه می کنید و اینکه گارانتی دارد یا خیر؟

مجموعه برسو این امر را برای شما سهولت بخشیده و شما می توانید از مجموعه برسو به صورت حضوری و غیر حضوری خرید کنید. برای اطلاعات بیشتر از قیمت و موجودی محصول می توانید با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما