صادرات ویلچر دستی ارزان

صادرات ویلچرهای دستی ارزان یکی از عوامل موثر در توسعه اقتصاد کشور بوده که در خارج از ایران مورد پسند واقع گردیده است.
کشور ایران یکی از بهترین تولید کننده های ویلچر می باشد که توانسته با صادر کردن ویلچرهای دستی سهمی در توسعه اقتصاد کشور داشته باشد.

ویلچر دستی صادراتی

محصولات دستی صادراتی به خصوص به کشور همسایه (عراق) معمولا در ساده ترین حالت ممکن هستند و آپشن های زیادی ندارند همانند محصولی که در زیر مشاهده می کنید
یک ویلچر کاملا ساده با چرخ های توپر و گاها تاشو می باشند اگر به دنبال ویلچر ارزان قیمت برای صادرات می باشید حتما این مدل برایتان کاربردی است.

ویلچر ایران بهکار ۷۰۳ - 3

و یا مدلی که در زیر می گذارم جز پرفروش ترین ها و ارزان ترین ها برای صادرات می باشد که در ایران تولید می شود
یک ویلچر معمولی تاشو که بدنه آن با روکش استیل ساخته شده و درای طوقه پلاستیکی و اسپرت می باشد و جنس نشیمن برزنت ضدآب قابل شستشو می باشد.

tw8062 ویلچر دستی صنایع توان بخشی خراسان صادرات

ویلچر دستی اکتیو

اگر برای کشورهای اروپایی به دنبال ویلچری هستید که خیلی خاص و شیک باشد و دارای رنگ بندی مختلف باشد و هزینه برایتان ملاک نیست می توانید روی ویلچر های اکتیو و یا ساخته شده از آلیاژ کربن کار کنید.
این محصولات با اینکه در ایران برای هر فرد جداگانه ساخته می شود و طبق ارگونومی بدن شخص طراحی و تولید می شود اما برای صادرات به کشور های اروپایی میتوانید از این محصول در دو سایز 43 و 46 تهیه کرده و به صورت پارتی خرید کنید.

این ویلچر ها برای کسانی است که بالاتنه قوی دارند و یا بسکتبالیست و والیبالیست و یا به کل ورزشکار هستند مناسب است زیرا که این محصول دارای وزن سبکی نسبت به ویلچر های دیگر می باشد.

ویلچر کربنی اکتیو فوق سبک (۴)

پیشنهاد ویژه مطالعه کنید: ویلچر برقی صادراتی

ویلچر حمل بیمار برای راهرو هواپیما و اتوبوس

ویلچر حمل بیمار چرخ های کوچکی دارد و بخاطر داشتن عرض کمی که دارد میتواند در تمامی راه رو های کوچک همانند قطار و هواپیما و اتوبوس حرکت کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما