خرید ویلچر برقی پله رو جدید برای معلولین و سالمندان

این شرکت به عنوان بزرگ ترین شرکتی که در کار تولید و فروش ویلچر برقی فعالیت می کند طرح های جدید و مدرن خود را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهد تا بتوانند با قیمت مناسب آن را خریداری کنند و از این وسیله پرکاربرد استفاده کنند. برای خرید ویلچر برقی پله رو جدید برای افراد پیر خانواده و سالمندان می توانید توسط این فروشگاه اینترنتی اقدام کنید.

خرید ویلچر برقی پله رو

روز به روز جمعیت زیاد می‌ شود، آپارتمان‌ ها نیز گسترش پیدا می‌ کنند و برخی از خانه‌ ها آپارتمان‌ های پله برقی دارند و برخی از آپارتمان‌ های هم پله‌ های معمولی دارند و افرادی هستند که ناتوانی دارند یا کسانی هستند که پیر هستند بالا و پایین رفتن از پله ها برایشان سخت است. خانه ها و یا ساختمان هایی که آسانسور ندارند و چند طبقه هستند و کسانی که ناتوان هستند و نمی توانند راه بروند باید وسیله ای باشد که به آن کمک کند.

خرید ویلچر برقی پله رو

همان طور که آپارتمان ها دارای پله برقی و یا از آسانسور هستند و از علم و فناوری در آن بهره برده شده، برای وسایلی مانند ویلچر هم به کار برده شده است. ویلچرهای برقی نیز می توانند افراد ناتوان را جا به جا کنند و از پله ها بالا و پایین ببرند.

بالاترین قدرت این دستگاه ها به خاطر چرخ های آن ها هستند و به گونه ای طراحی می شوند که به راحتی در هر محیطی به آسانی حرکت کنند.

علم و فناوری روز به روز در حال توسعه است. ابزار و لوازم اطراف ما نیز در حال توسعه یافتن است و ویلچرهای برقی نیز از این امر مستثنی نیستند و با استفاده از فناوری پیشرفته ساخته شده اند.

 

خرید ویلچر برقی پله رو

کیفیت را می توان با توجه به ساخت این نوع ویلچر ها و قدرتی که چرخ های آن را دارند تعیین کرد و برندی که آن را می فروشد. این وسیله کارساز می تواند به افراد کمک کند که براحتی از پله ها بالا و پایین بروند.

در کل دو نوع ویلچر وجود دارد. ویلچر دستی و ویلچر برقی. برای استفاده از ویلچر دستی به ناچار از دیگران برای حرکت باید کمک گرفت اما ویلچرهای برقی این گونه نیست و به راحتی بالا، پایین، چپ و راست حرکت می کند. این فروشگاه انواع ویلچری برقی دارد که به بازار عرضه می شود. ویلچر های برقی که در این شرکت تولید شده اند برای سنین مختلف، کوچک و بزرگ زن و مرد قابل استفاده هستند همچنین این نوع پله ها به راحتی در داخل ماشین جای می گیرند، داخل و خارج می شوند.

خرید ویلچر برقی پله رو

این ویلچرها دارای کمربند هستند، ایمنی کمربند باعث می شود که از سرنشین خود محافظت کنند. ویلچرهای برقی به راحتی می‌ توانند در یک دقیقه، پانزده پله را بالا یا پایین بروند و در پله‌ هایی که باریک تر هم هستند می‌توانند حرکت کنند، این ویلچرها دارای صفحه نمایش هستند، صفحه نمایش ال سی دی و باتری لیتیومی هم دارند، صندلی هایی هستند که پشتی دارند و حرکت روی آنها راحت است.

 

این وسیله پرکاربرد همان طور که از اسمش مشخص می شود برای بالا و پایین رفتن از پله ساخته شده است و ارائه دهندگان سعی کرده اند تا این محصول را بر اساس استانداردهای مدرن و روز درست کنند تا افرادی که پیر هستند بتوانند از آن ها استفاده می کنند. برخی از ویلچرها دارای تسمه هایی هستند استفاده از ویلچر را راحت تر کرده اند.

فروش این ویلچرها نشان می دهد که افراد زیادی علاقمند به خرید این نوع ویلچر ها هستند که تسمه ای هستند چون راحت این تسمه ها روی پله ها قرار می گیرد و می تواند مانع شود که ویلچر بیفتد و هیچ استرسی از این احتمال وجود ندارد که برای فرد اتفاق بیفتد و کمک به افراد دیگر پله ها را طی کند و این همه به پیشرفت رو با افزونه دانش بشری است و این فروشگاه نیز بهترین ویلچرهای برقی را بدون نیاز به استانداردهای روز دنیا تولید می کند و به فروش می رسد.

خرید ویلچر برقی پله رو

این ویلچرهای برقی از فروش خوبی برخوردار است. روزانه تعداد زیادی از این ویلچرها تولید می شود اما شاید برای برخی از مردم سوال پیش بیاید که ویلچرها نباید باهم فرق کنند پس چه تفاوتی با هم دارند؟ باید بگویم که ویلچر های برقی رو بدون این که به فرد نیاز داشته باشد حرکت می کند با زدن یک دکمه ولی ویلچرهای ساده به کمک فرد یا افرادی که نیاز دارند که با دست آن را حرکت دهند. ویلچری کمک زیادی به افراد مختلف می‌کند تا در هر مکانی برقی رفت و آمد کرد و آمد در تصاویری که ویلچرهای دستی و ساده در هر جایی نمی‌تواند حرکت کند و نیاز به افراد داشته باشد تا برای جابجای آن کمک کنند. این شرکت ویلچرهای پله رو برقی را کرده و با قیمت مناسب به تولید خدمات ارائه می دهد.

بعد از این که فهمیدیم ویلچر های برقی مختلف و طرح های مختلفی در بازار برای فروش وجود دارند بهتر است بدانیم که مدل های ویچر هم متنوع هستند و برندهای مختلفی وجود دارند که ویلچر های مختلف را به فروش می رساند.

شکی در این نیست که ویلچرهای برقی قیمت بالاتری نسبت به ویلچرهای دستی دارند اما این را هم می‌دانیم که امکاناتی ویلچرهای برقی دارند که کار با آنها راحت است و مطمئن هستند و این ارزش زیادی دارد. ویلچرهایی که با بهترین مواد اولیه در این شرکت ساخته شده و بهترین مواد اولیه در آن به کار رفته است از لحاظ کیفیت بسیار بالا هستند این نوع ویلچرها حالت تاشو هستند و در صورتی که فرد استفاده کننده قصد استفاده از آن را نداشته باشد به راحتی می‌ تواند آن را جمع کند و در این صورت جای زیادی هم نمی‌گیرد.

جنس آن به گونه ای است که زنگ نمی زند. این نوع و یلچر کمک بزرگی برای معلولین و افراد مسن است تا به راحتی بتوانند هر جایی که خواستن رفت و آمد کنند بدون این که استرس و نگرانی را داشته باشند.

قیمت ویلچر های پله رو نسبت به وزنی که داشته باشد و مواد اولیه ای که در آن به کار رفته باشد و کارایی که داشته باشد متفاوت است.

با توجه به این که برندهایی هستند که در این زمینه فعالیت می کنند و این وسیله را به مشتریان ارائه می‌دهند، قیمت‌ هایی هم در نظر گرفته می‌شود. این شرکت نیز به عنوان یکی از پرفروش ترین شرکت هایی است که در زمینه تولید و فروش این وسیله فعالیت می کنند، ویلچر های برقی را در طرح های مختلف با قیمت های مختلف به مشتریان خود ارائه می دهند. برای دیدن این محصولات وارد این فروشگاه اینترنتی شده و از نزدیک ویلچرهای برقی را می توانید مشاهده کنید.

ویلچری برای تردد از پله

شما هم برای تردد از پله های ساختمان منزل یا محل کارتان با مشکل مواجه میشوید ؟ برای پایین وبالا کردن بیمار یا فرد سالمندتان نیاز به یک ویلچر خوب دارید؟ پله رو چگونه ویلچری است ؟ چه نوع هایی از ویلچر های پله رو در ایران موجود هستند؟
در ادامه این مطلب به همه این سوال ها و دیگر سوالهایی که ذهن شما را درگیر کرده پاسخ خواهیم داد.

ویلچر پله رو دستی

ویلچر پله رو چگونه است ؟

شنیدن اینکه یک ویلچری در بازار موجود است که میتواند به شما کمک کند که بدون نیاز به قدرت یا توان بالا و بدون صرف نیرو وانرژی بیمار یا توانخواه ویا سالمندتان را از پله ها عبور دهید یک خبر خوشحال کننده خواهد بود .

ویلچر پله رو یک محصول کاملا کاربردی برای افرادی است که با توانخواهان ویا سالمندان وبیماران در ارتباط هستند این ویلچر در دونوع دستی و برقی تولید شده است . ویلچر پله رو صرفا فقط برای پله ها استفاده میشود و شما نمیتوانید از ویلچر پله رو روی سطوح صاف استفاده کنید البته قطعا این ویلچرها روی سطوح صاف حرکت خواهند داشت اما ما برای اینکه از عمر ویلچرتون کم نشود وکارایی ان دچار مشکل نشود به شما توصیه میکنیم روی سطوح صاف استفاده نشود و حتی اگر مجبور به استفاده هستید در مسافت های خیلی کوتاه باشد.

ویلچر پله رو اتکا (۶)

انواع پله رو

در اینجا میرسیم به انواع پله رو که وجود دارند همانطورکه در قبل گفته شده است ویلچرهای پله رو در دونوع دستی و برقی در بازار موجود هستند. پله رو برقی که در بازار موجود هستند در انواع مختلف جکدار و تسمه ایی هستند این ویلچرها در بازار ایران هم وارداتی و هم تولیدات داخل هستند . همانطور که از اسمشان مشخص است با باتری کارمیکنند شما بعد از پیمایش یه تعداد پله مشخص که در کاتالوگ ها این محصولات به این عدد اشاره شده است نیاز دارید که ویلچر را به برق زده تا باتری ان شارژ بشود .
انواع پله های خارجی برقی به تولیدات اتریش , تایوان و چین میتوان اشاره کرد که در مدل های مختلف ساخته شده اند و روانه بازار شده اند .

پله روهای دستی هم که به صورت مکانیکی هستند و باید از نیروی انسانی و قدرت دست ها استفاده شود معمولا این نوع ویلچرها برای کسانی مناسب است که استفاده خیلی کمتری خواهند داشت و در مدت زمان های کم از پله تردد میکنند . معمولا پله رو های دستی هم به صورت تسمه ایی و یا همان ریلی و یه مورد هم به صورت صندلی چهار چرخ هستند البته که تنوع ویلچرپله رو دستی زیاد هستند اما یه سری از این نمونه ها ساخت و تولیداتشان متوقف شده است به همین خاطر انتخاب این ویلچر محمدود به یک یا دو نمونه است .

ویلچر پله رو دستی (۴۸)

انواع پله رو برقی

پله رو های برقی در دو دسته جکدار و تسمه ایی در بازار ایران موجود هستند که هر کدام یک کارایی مشترک اما با عملکرد های متفاوت را دارند . هرچند که پله رو های برقی در سطح دنیا انواع مختلفی را دارند و حتی ت.وانخواه بدون نیاز به کمک و نیروی فرد دوم میتواند از پله ها عبور کند اما متاسفانه مواردی که در  ایران وجود دارند همه نیاز به شخص دوم را دارند. در ادامه مطلب به مدل های مختلف پله رو موجود در بازارهای ایران میپردازیم

ویلچر پله رو اتریشی سانو Sano (جکدار) press (4)

پله رو جکدار

پله رو جکدار همانگونه که از اسمش مشخص هست توسط جکی که زیر ویلچر تعبیه شده است از پله ها عبور میکند.این پله رو را شما میتوانید در پاگردهایی با طول حداقل یک متر هم استفاده کنید و این نگرانی را از اطرافیان توانخواهان وسالمندان به دلیل محدودیت ابعاد پاگرد میگیرد. این پله رو ساخت کشور اتریش میباشد که از همکاری و قطعات چندین کشور ابر قدرت و غیر قابل رقابت در زمینه کیفیت ساخته شده این کشورها اعم از انگلیس و هلند ودانمارک هستند همانطور  تا اینجا متوجه شدیم قیمت این ویلچر بسیار بالا میباشد و توان خرید در همه افراد نخواهد بود.
البته کارشناسان و طراحان ایرانی با الگو برداری از مدل جکدار اتریشی توانسته اند این محصول را باقیمت کمتری و با کیفیت خوب به توانخواهان وبیماران و سالمندان ایرانی ارائه بدهند .

مسئله مورد اهمیت در رابطه با پله رو ,تحمل وزن پله رو میباشد این ویلچر تحمل وزن تا 120 کیلوگرم را دارد . پس از بابت تحمل وزن جک تعبیه شده در زیر ویلچر باید به شما اطمینان خاطر بدهیم. ویلچرهای جکدار با یکبار شارژ 720 پله را به شما پیمایش میدهد.

ویلچر پله رو جکدار در دو نوع به بازار عرضه میگردد یک مورد ان پله های تا ارتفاع 22 سانت را به شما پیمایش میدهدو مورد دیگر ارتفاع پله تا 25 سانت را.
پس شما باید برای تهیه این ویلچر مرتفع ترین پله ساختمانتان را اندازه گرفته و بر اساس ارتفاع ان پله ویلچر پله رو جکدار خود را تهیه کنید.

ویلچر پله رو تسمه ای dta (34)

پله رو تسمه ایی

یکی دیگر از پله روها که امروزه زیاد مورد توجه عموم توانخواهان قرار گرفته پله رو تسمه ایی میباشد . این پله رو به دلیلی راحتی استفاده و اطمینان خاطر بیشتر به شدت مورد علاقه است در  بین توانخواهان واطرافیان انها. اما مسئله بسیار مهم در  این اینجا تشخیص پله رو تسمه ایی ایرانی از پله رو تسمه ایی تایوانی و یا چینی میباشد که در ادامه حتما به ان میپردازیم .
پس همانگونه که گفته شد شما میتوانید دو نوع پله رو تسمه ایی را در بازار ایران بیاید یک مدل پله رو تسمه اسس دراگون چین و مورد بعد پله رو تسمه ایی ایرانی یا همان پایار.

ویلچر پله رو پایار (۶)

پله رو تسمه ایی خارجی

این ویلچر ها از کیفیت خیلی بالایی برخوردار هستند یکی از بهترین مزیت های ویلچر پله رو تحمل وزن بالا و اطمینان خاطر در  پیمایشی که دارد میباشد. ویلچر پله رو تسمه ایی در ایران به سختی در دسترس قرار میگیرد این هم به دلیل محدودیت در واردات ویلچر میباشد .این ویلچر دارای تحمل وزن تا 150 کیلوگرم میباشد وشما برای استفاده از این پله رو نیاز به یک پاگرد حداقل 1.50متری خواهید داشت .

پله رو های دراگون چینی و یا تایوانی را با چن مقایسه ساده میتوانید از پله رو ایرانی تشخیص دهید که در ادامه به ان اشاره میکنیم

ویلچر پله رو اتریشی سانو Sano (جکدار) press (3)

تفاوت های پله رو تسمه ایی تایوانی و پایار:

  • تفاوت در جایگاه دکمه خاموش و روشن کردن
  • دسته اهنی و ساده در پشت ویلچر پایار / دسته الومینیومی و ضامن دار در پشت ویلچر تایوانی
  • وصل شدن باطری به کنترلر از طریق سیم / عبور کردن سیم از داخل بدنه در ویلچر تایوانی
  • وجود باتری سیلداسید درپایار / استفاده باتری لیتیومی در ویلچر تایوانی
  • کنترل ساده در ویلچر پایار / وجود کنترل چندسرعته با نمایشگر در پله رو تایوانی

با بررسی این تفاوت های به راحتی میتوانید پله رو تایوانی را از پله رو ایرانی تشخیص دهید .

در نظر داشته باشید که پله رو های ایرانی تحمل وزن تا 100 کیلوگرم را دارند و از طرفی هم نهایت شما میتوانید تا 90 کیلو را با این ویلچر حمل کنید. که این مسئله دلالت بر قدرت موتور پایین ویلچر دارد.

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما