تعویض باتری ویلچر برقی

برای تعویض باتری ویلچر های برقی کاربران بایستی چه مراحلی را طی کنند؟ رعایت کردن چه نکاتی برای بهبود عمر باتری ها ضروری است؟
برای تعویض باتری ها کابران بایستی ابتدا از دو باتری موجود یکی را کمی بیرون کشیده و کانکتور کابل قرمز را جدا نمایند و سپس هر دو باتری را خارج کرده و کانکتور سیاه رنگ را جدا نمایید. در مرحله بعد گیرنده های نگهدارنده هر باتری را باز کنید و باتری جدید را جایگزین باتری قبلی نمایید. سپس گیرنده ها را ببندید و باتری ها را در محل مناسب قرار دهید و کانکتور ها را وصل نمایید.

بهبود عمر باتری ویلچر برقی

باطری ویلچر برقی - باتری

توجه داشته باشید که برای افزایش عمر باتری ها در ویلچر برقی باید به درستی از آن ها محافظت نمایید و از صدمه دیدن آن جلوگیری به عمل آورید.
نحوه استفاده درست از باطری ویلچر و همچنین شارژ و دشارژ اصولی و درست آن باعث می شود طول عمر باطری شما افزایش یابد پس در مورد ان تحقیق و بررسی کنید.

باطری ویلچر سروماتیک میرا

باطری سروماتیک (۱)

ویلچر برقی میرا یکی از بهترین و شناخته شده ترین انواع ویلچر در دنیا است.
نوعی از انواع ویلچرهای نیمه برقی که به آنها ویلچر سروماتیک نیز گفته می شود دارای باطری هستند که به لحاظ ماهیت و کارایی با دیگر باطری ها متفاوت هستند.
باطری ویلچر سروماتیک میرا یا محصولات مشابه بعد از گذشت زمان فرسوده و خراب می شوند و متاسفانه با توجه به تحریم هایی که وجود دارد این باطری ها دیگر در ایران وارد نمی شوند.

اما اکنون امکان تعمیر باطری ویلچر سروماتیک میرا میسر شده و می توان آن را به نحوه بسیار مطلوب تعمیر و قابل استفاده نمود.
برای این منظور می تواندی با مشاورین ما ارتباط بگیرید. ۰۹۱۲۰۲۷۷۸۸۴

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما