انواع ویلچر چینی برقی و دستی

فروش انواع ویلچر چینی برقی و دستی در مدل های مختلف و به صورت مستقیم به دست مصرف کننده و همکاران در سراسر ایران.

ویلچر مسافرتی ۸۶۳LABJ-41-12

ویلچر چینی

کشور چین را می توان به عنوان یکی از پرچم داران تولید تجهیزات توانبخشی از جمله انواع ویلچر معمولی و ویلچر برقی دانست.
انواع برند های مختلف و با درجه کیفی های بسیار متنوع در این کشور در حال تولید متنوع ترین مدل های ویلچر هستند که تقریبا همه آن ها به بازارهای جهانی راه پیدا می کند.

ویلچر چینی

ویلچر در اقتصاد چین

زمانی که کشور چین با رشد چشمگیر جمعیت روبرو شد بی کاری به طور باور نکردنی گسترش یافت و خانواده ها را با مشکلات عدیده ای روبرو کرد. اما این پایان ماجرا نبود و مشکلات این کشور پهناور و پر جمعیت به تهیه غذا هم سرایت کرد به این معنی که نه تنها خانواده ها پولی برای تهیه غذا نداشتند بلکه غذا هم کم بود!
به همین علت تمام مردم چین به دنبال پیدا کردن هر نوع کار با هر دستمزدی بودند و این موضوع باعث شده که هزینه نیروی کار در این کشور بطور قابل توجهی نسبت به سایر کشورها پایین بیاید.
از طرفی همین اشتیاق اجباری و وصف ناشدنی چینی ها به کار باعث شد تا آن ها تمایل و جسارت به تولید هر نوع وسیله ای داشته باشند تا هم بتوانند محصولات بیشتری به فروش برسانند و هم باعث ارز آوری زیاد به داخل کشورشان شوند و هم دومعضل بی کاری و کمبود مواد غذایی را به راحتی حل کنند.
به همین علت می توان گفت تقریبا در تمامی محصولات مدل های چینی آن هم موجود است. این قضیه به قدری گسترده است که چینی ها را به لوازم پزشکی هم ورود داده و در این زمینه هم به خوبی موفق عمل کرده اند. تجهیزات توانبخشی از جمله انواع ویلچر یکی از همین موارد بود که توانست برای این کشور اشتغال آفرین باشد.
اگر چه نتوانسته اند در تمامی محصولات تولیدی خود جانب حداکثر کیفیت را رعایت یا به آن دست پیدا کنند ولی توانسته اند بازار خود را به خوبی پیدا و محصولات مرتبط را تولید کنند.

ویلچر در اقتصاد چین

 

انواع ویلچر چینی

در بین تجهیزات پزشکی، محصولات توانبخشی در هر کشوری جایگاه ویژه ای دارد که از جمله آن انواع ویلچر دستی و برقی است.
مدل های چینی این محصول در برخی موارد هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت توانسته گوی رقابت را از بسیاری بِرندهای دیگر بِرُباید.
یکی از معروف ترین ویلچر های تولید کشور چین با نام ویلچر کایانگ شناخته می شود که تقریبا می توان گفت هر خریدار و هر فروشنده ای که در این زمینه فعالیت می کند نام آن را شنیده و به گستردگی محصولاتش اشراف دارد.
انواع ویلچر معمولی چینی با تنوع بسیار زیاد تولید شده و در بازار ایران به وفور یافت می شود.

از انواع ویلچر چینی می توان به این موارد اشاره نمود:

 • ویلچر دستی ساده
 • ویلچر دستی سبک و حرفه ای
 • ویلچر حمامی ساده
 • ویلچر حمامی برانکاردی
 • ویلچر سی پی
 • ویلچر برقی تاشو
 • ویلچر برقی مبله
 • ویلچر برقی ایستا
 • ویلچر پله رو

ارزانترین ویلچر برقی فوشان - 2

ویلچر چینی برقی

یکی از گزینه هایی که به خوبی چینی ها توانسته اند در ایران جای پای خود را محکم کنند در قیمت انواع ویلچر برقی است.
در این بخش اگرچه نتوانسته اند جای ویلچر برقی نایوانی نظیر کامفورت را بگیرند اما به خوبی خود را نشان داده و فروش های خوبی در بازار ایران دارند.
از انواع ویلچر برقی چینی پر فروش در ایران می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • ویلچر برقی مدل ۱۱۰
 • ویلچر برقی مدل ۱۱۱
 • ویلچر برقی مدل ۱۱۲
 • ویلچر برقی مدل ۱۴۰
 • ویلچر برقی مدل ۱۲۳

و بسیاری از مدل های دیگر.
از موارد یاد شده فوق، ویلچر برقی ۱۴۰ دارای چرخ های بزرگ در عقب است که دو منظوره بوده و می توان از آن علاوه بر حرکت برقی از دست نیز برای به حرکت درآوردنش بهره برد.

ویلچر برقی کایانگ

یا مدل ۱۱۲ به عنوان ارزانترین مدل ویلچر برقی موجود در ایران به شمار می رود.

ارزانترین ویلچر برقی - 2

و یا مدل ۱۲۳ که در ایران با نام ویلچر فاکسی نیز شناخته می شود ویلچری است که دارای سیستم چراغ و کمک فنر می باشد و همچنین دارای پشتی قابل تنظیم نیز می باشد.

ویلچر برقی فاکسی فنر دار - 6

ویلچر چینی دستی

در انواع ویلچر دستی نیز چینی ها بخش زیادی از بازار را از آن خود کرده اند اما ناگفته نماند شرکت هایی همچون ویلچر ایران بهکار، ویلچر دایان تجهیز و برخی شرکت های دیگر توانسته اند سهم خود را از فروش محصولات و ویلچرهای دستی بدست آوردن.

ویلچر کایانگ 809

انواع مارک های ویلچر چینی

انواع متنوع ویلچر برقی چینی نیز با زیبایی، ظرافت و قابلیت های بسیار عالی تولید شده اند که برخی از آن ها الگو برداری شده از مدل ها و برند های معروف اروپایی نظیر لِوو ساخت سوئیس و مِیرا ساخت آلمان است که به وفور می توان آنها را در بازارهای داخلی و خارجی پیدا کرد.
از طرفی قیمت بسیار پایین تر ویلچرهای چینی نسبت به سایر ویلچرها باعث شده تعداد کسانی که به ویلچرهای این کشور ترغیب می شوند افزایش پیدا کرده و در نتیجه تولیدات این کشور نیز بالا رود و همین تقاضای بالا باعث شده تا بهتر بتوانند قیمت را در حد بسیار پایینی نگه دارند و این یعنی حفظ مشتری و اَرز آوری برای این کشور پهناور و پر جمعیت.
از انواع مارک های ویلچر چینی که در ایران به وفور یافت می شود و نگرانی از بابت کیفیت و لوازم آن وجود ندارد دو برند بزرگ ویلچر کایانگ و ویلچر فوشان است که در ایران ممکن است با نام های ویلچر مد اسکای، ویلچر جی تی اس و ویلچر فاکسی نیز شناخته شود.

ویلچر برقی فاکسی فنر دار - 2

فروش ویلچر چینی

اکنون انواع ویلچر چینی در مدل های برقی و دستی انجام می شود و چنانچه شما هم قصد خرید یکی از انواع ویلچر چینی (برقی یا دستی) را دارید می توانید با ما تماس گرفته و ضمن دریافت اطلاع و مشاوره لازم نسبت به سفارش خود نیز اقدام نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما