انواع ویلچر شارژی کنترلی تاشو

ویلچر شارژی کنترلی تاشو جزء انواع پر استفاده در بین ویلچرهاست. ویلچر شارژی تاشو دارای انواع بسیار متنوعی با قابلیت ها و مشخصات فنی بسیار متفاوتی است. تنوع در مشخصات فنی و قیمتی باعث شده اکثر افراد بتوانند اقدام به خرید آن کنند.

ویلچر شارژی برقی    ویلچر برقی چینی

همانطور که می دانید ویلچر شارژی همان ویلچر برقی است. این ویلچر ها دارای یک دسته جواستیک هستند که با قرار گرفته بر روی دسته قابلیت کنترل ویلچر را به آن داده اند به همین علت آن را ویلچر کنترلی نیز می نامند.

محل تولید ویلچر های شارژی

در ابتدا شاید فکر کنیم که این ویلچر ها تماما وارداتی بوده و در ایران تولید نمی شود.
تا حدودی این حرف درست است. بیشتر مدل های موجود چینی هستند و مرکز خرید ویلچر کایانگ یکی از معروف ترین آن هاست. اما مدل های ایرانی این محصول نیز ساخته شده که حتی از کیفیتی بهتری از مدل های چینی برخوردار است و به خوبی قابلیت رقابت با مدل های خارجی را دارد، البته نه ویلچر آلمانی و یا ویلچر لوو سوئیس!

ویلچر برقی ارزانویلچر شارژی کنترلی

در کنار ویلچر شارژی و کنترلی ساده که ویلچر فراتک یکی از آن هاست، ایرانی ها موفق به ساختن ویلچر ایستا و ویلچه پله رو نیز شده اند و این افتخاری است برای تولید ویلچر ایرانی.

انواع ویلچر ایرانی در هر دو مدل دستی و شارژی (برقی) توانسته به خوبی نیاز بازار را تامین کند.

ویلچر شارژی تایوانی

در بین انواع تولید کننده ویلچر در سطح دنیا، ویلچر کامفورت تایوان یکی از برترین های تولید کننده ویلچر شارژی است که توانسته به بازار ایران راه پیدا کند و البته میزان رضایت بالایی هم از آن خود کند.

ویلچر برقی کامفورت ویلچر کامفورت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما